З колективом та здобувачами освіти закладу зустрілися народний депутат України Ірина Борзова, Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Директор училища Валентина Балицька ознайомила гостей з  роботою відкритого на базі закладу Навчально-практичного центру сучасної професійної (професійно-технічної) освіти з підготовки кваліфікованих робітників із професій «Кухар»,  «Майстер ресторанного обслуговування». Гостям презентовано майстер-класи з приготування сучасних страв європейської кухні, а також продемонстровано підготовку інших затребуваних професій.

Під час зустрічі обговорили реалізацію в закладі  програми ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», яка стосується модернізації обладнання та інфраструктури для підготовки висококваліфікованих працівників. Не оминули увагою питання налагодження співпраці з соціальними партнерами,  а також дуальної освіти.

Сергій Шкарлет наголосив, що ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» є гідним прикладом для поширення досвіду щодо забезпечення освітнього процесу, волонтерства та підтримки ВПО. «Вмотивованими та спільними кроками ми щодня наближаємо нашу перемогу», – підкреслив Міністр.