Святий Миколай завітав у Вінницьке вище професійне училище сфери послуг, аби створити хоч трішки святкового настрою молоді у ці важкі для країни часи.
Різдвяний зорепад посипався зі сцени закладу, найяскравіші зірочки  продемонстрували свої таланти у сольному, театральному та оригінальному жанрах. На урочистому концерті згадували про наших славних воїнів, присвячуючи майже кожен номер захисникам.
Попри військовий стан  здобувачі освіти також боролися на своєму,  освітньому фронті, та здобули чимало нагород. Найкращих у теоретичному та професійному навчанні, спорті, творчості було нагороджено. А для щасливчиків святий Миколай розіграв лотерею з подарунками.
Новорічно-різдвяні свята цьогоріч проходять не так яскраво і  феєрично, як зазвичай. Та ворогові наперекір ми святкуємо, бо віримо, що молитви наші про перемогу та мир дійдуть до Бога, що святий Миколай докладе всіх зусиль, аби здійснити найзаповітніші мрії наших дітей та поверне батьків, матерів, братів і сестер  з поля бою додому – живими та неушкодженими.