16 травня педагоги ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» взяли участь у Всеукраїнському вебінарі  «Креативна освіта як умова розвитку успішної особистості», організованому НМЦ ПТО у Запорізькій області. Мета заходу: обмін досвідом та думками із впровадження та використання сучасних інтерактивних та проєктних технологій; підвищення ролі викладача у процесі становлення та формування особистості здобувача освіти; поширення передового педагогічного досвіду.

Розкриваючи тему «Створення сприятливих умов для самореалізації здобувачів освіти», майстер виробничого навчання Олена Рак ознайомила присутніх з особливостями   проведення в училищі конкурсу перукарської майстерності “Золоті ножиці”, який вже 20 років поспіль є гарним плацдармом для старту та розвитку майбутніх професіоналів своєї справи. Участь у конкурсі – це найкращий обмін досвідом, відмінна мотивація для здобувачів освіти, а дух суперництва є потужним стимулом і заохоченням завжди бути переможцем.

Вікторія Трохимчук, майстер виробничого навчання з професії «Агент з організації туризму. Адміністратор» розкрила питання «Роль педагога у забезпеченні креативності освітнього процесу». У своєму виступі наголосила на важливості створення стимулюючого навчального середовища, яке включає участь  у творчих проєктах, тематичних квестах, конкурсах наукових робіт з туризму, міжнародний обмін досвідом, проходження практики за кордоном.

Розширюємо професійні горизонти разом!