30 березня у ДПТНЗ “Вінницьке вище професійне училище сфери послуг” відбувся конкурс професійної майстерності «ЗОЛОТІ НОЖИЦІ – 2023» серед здобувачів освіти. Це традиційне щорічне змагання, яке проводиться в рамках тижня методичної комісії технологій та дизайну. Тема конкурсу –  «The way of Ukraine» (шлях України). Мета конкурсу –  виявлення талановитої молоді та  пропаганда суспільної значимості професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник», вдосконалення рівня професійної підготовки та виховання в здобувачів освіти відповідального ставлення до  праці та любові до обраної професії. Конкурс проводиться у співпраці з соціальними партнерами: компаніями «Divine», «Світ краси», косметичною компанією «COLORSTAR».

Оцінювало роботу юних перукарів професійне журі у складі:

 Олександр Гонта – власник салону «Модерн»;

Антоніна Побережна – провідний національний технолог ТМ  «LVDT»;

Денис Гонковський – власник мережі  барбер-салонів «The Grand Barbershop»;

Дищук Людмила – директор перукарні «Перукар Хаус», голова державної кваліфікаційної комісії,  випускниця ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».

У конкурсі “Золоті ножиці – 2023” брали участь 42 учасники. Здобувачі освіти показали високий професіоналізм під час виконання робіт.

Переможці конкурсу були відзначені дипломами, медалями та цінними подарунками.

У номінації “Манікюрний дизайн”:

ІІІ місце – Гурецька Катерина та Маріхович Дар’я;

ІІ місце- Солодюк Юлія;

І місце – Оніщенко Іванна.

У номінації “Салонна чоловіча стрижка”:

ІІІ місце – Сас Кароліна;

ІІ місце – Малашкевич Жасмін, Ткачук Марина;

І місце – Рак Дмитро.

У номінації “Фантазійна жіноча зачіска”

ІІІ місце – Овчіннікова Раїса;

ІІ місце – Глуханюк Олена, Левчук Мар’яна;

І місце – Павловська Анастасія;

Гран-прі – Нікандрова Вікторія.

Вітаємо юних учасників з першим переможним кроком на шляху досягнення значних висот у своїй професії, який, упевнені, стане великим проривом у майбутньому! Пишаємося вашою пристрастю до роботи і талантом!

Вдячні соціальним партнерам та членам журі за таку вкрай необхідну підтримку молодих майстрів!

Посилання на СУСПІЛЬНЕ НОВИНИ: https://suspilne.media/430596-zoloti-nozici-2023-u-vinnici-projsov-konkurs-perukarskoi-majsternosti/