23 червня у стінах Комунального закладу «Вінницький професійний коледж сфери послуг» відбувся щорічний звіт директора Валентини Балицької. Атмосфера була наповнена енергією гордості за досягнення: від історичного перейменування закладу й візиту Першої леді Олени Зеленської до відкриття реконструйованого приміщення навчально-виробничих майстерень, сучасного освітнього комплексу індустрії гостинності HORECA-простору та STEM-лабораторії. Коледж утвердився як найбільший за чисельністю контингенту та показниками прийому заклад професійної освіти у Вінницькій області. Окрім підготовки молоді, заклад активно здійснює освіту дорослих, успішно відкрив інклюзивну групу для забезпечення безбар’єрності освітнього простору, а також на його базі ефективно діє кваліфікаційний центр. Разом із цим коледж демонструє активну волонтерську роботу та глибоку залученість у життя громади.
Особливим акцентом звіту став рейтинг методичних комісій, оцінених за рівнем реального соціального впливу, інновацій та інтеграції в бізнес-середовище. Кожен педагогічний мікроколектив зробив свій вагомий і унікальний внесок у спільний успіх.
Рухаючись упевненим курсом, коледж визначив чіткі стратегічні орієнтири на майбутнє: виконання регіонального замовлення, створення наглядової ради та відкриття інноваційного SMART-центру з підготовки кваліфікованих робітників.
Щиро дякуємо Валентині Балицькій за стратегічне візіонерство, мудре керівництво та сильне лідерство, яке надихає команду й упевнено веде коледж уперед крізь усі виклики сьогодення! Тримаючи стрій на освітньому і волонтерському фронтах, колектив готовий до підкорення нових вершин. Тож у добру путь – до нових амбітних здобутків, інновацій та нашої великої спільної Перемоги!