Центр кар’єрного консультування

Вітаємо!

Хочеш побудувати успішну кар’єру?

Наполегливий та націлений на успіх у житті?

Центр кар’єрного консультування допоможе тобі реалізувати себе.

Наша електронна пошта: career.center.vvpusp@gmail.com

Наша мета:

 • планування успішного кар’єрного розвитку;
 • сприяння підприємницькій ініціативі;
 • побудова партнерських відносин зі стейкхолдерами;
 • розширення спектру методів пошуку роботи;
 • підвищення конкурентноздатності випускників.

Наша команда:

Юлія БАЛАЛАЄВА

керівник центру кар'єрного консультування, misbalalaeva@gmail.com

Наталія РИБАК

кар'єрний консультант, робота зі стейкхолдерами

Олександр ГНАТЮК

кар'єрний консультант, зв'язки з громадськістю

Валентина НАВРОЦЬКА

кар'єрний консультант, психологічний супровід

Ольга ОНОФРІЙЧУК

кар'єрний консультант, фахівець з фінансової грамотності

Кар’єрне консультування:

 •  CV/резюме;
 • автобіографія;
 • профорієнтаційні тести;
 • написання ділових листів;
 • рекомендації для пошуку роботи;
 • технології пошуку роботи.
CV або ж Сurriculum Vitae в перекладі з латині означає «хід життя». Це докладний опис всієї вашої професійної діяльності до теперішнього моменту, тому слід викладати якомога більше інформації, щоб у роботодавця була повна картина вашого професійного життя (натисни щоб переглягути детальніше).

CV або ж Сurriculum Vitae в перекладі з латині означає «хід життя». Це докладний опис всієї вашої професійної діяльності до теперішнього моменту, тому слід викладати якомога більше інформації, щоб у роботодавця була повна картина вашого професійного життя.

Слово «резюме» має французьке коріння і в перекладі означає «підбивати підсумки». Тому, резюме – це більш короткий і стислий опис вашої професійної діяльності, особливо, якщо мова йде про посаду, на яку ви претендуєте. Резюме призначене для того, щоб роботодавець зміг швидко ознайомитися з загальними відомостями про вас.

Іншими словами, CV набагато об’ємніший документ, ніж просто традиційне резюме. В ньому мають бути вказані всі ваші дипломи, свідоцтва про освіту, які ви отримали, перераховані всі організації, в яких ви працювали, і детально описані всі посади, які ви займали та обов’язки, які ви виконували. Відповідно, якщо резюме зазвичай повинно мати обсяг 1-2 сторінки, то CV досвідченого фахівця може зайняти 4-5 сторінок.

У CV не прийнято використовувати елементи виділення: жирний шрифт, курсив,тощо. У резюме ж, навпаки, рекомендується виділяти кожне досягнення на певній посаді, підкреслювати здібності, які допомогли досягти успіху на тій чи іншій роботі. Крім того, ваші місця роботи вказуються в хронологічному порядку, а не навпаки, як в резюме.

CV ще передбачає зазначення вашого досвіду викладання, публікацій, грантів та стипендій, членства в професійних асоціаціях, наявність ліцензій, нагород та сертифікатів, і іншої інформації, яка безпосередньо відноситься до обраного вами кола наукових інтересів.

Отже, CV – використовуйте, коли вимагає того безпосередньо роботодавець або коли ви претендуєте на посади у науковій, дослідницькій, академічної або медичній сферах. Резюме – у звичайному пошуку роботи.  Проте, у вас мають бути складені обидва варіанти вашого життєпису.

Співбесіда – той етап життя, який у багатьох асоціюється з чимось надважким, але все не так страшно, як здається. Дійсно, важливо бути готовим до кожної своєї співбесіди, адже саме від її результатів залежить те, чи отримаєте ви місце у компанії мрії, чи ні.

Життя – це як олдскульна гра без автонавігації, а пошук своєї професії – ще той квест. І хоча кращого способу, ніж метод «спроб і помилок», ще не винайшли, кількість невдалих виборів все ж можна значно зменшити.
Читай підказки на картках і грай наввипередки 🎮
Навчатися робітничих професій стало легше 🤓
Ба більше – з новою платформою «Професійна освіта онлайн» https://profosvita.online/ тепер можна ще й підтягнути ключові компетентності!
Щоб дізнатися більше про компетентності, а також чого саме ви зможете навчитися на платформі, гортайте картки 🎠

Історія мого успіху