Центр кар’єрного консультування

Вітаємо!
Хочеш побудувати успішну кар’єру?
Наполегливий та націлений на успіх у житті?
Центр кар’єрного консультування допоможе тобі реалізувати себе.
Наша електронна пошта: career.center.vvpusp@gmail.com
Наша мета:
- планування успішного кар’єрного розвитку;
- сприяння підприємницькій ініціативі;
- побудова партнерських відносин зі стейкхолдерами;
- розширення спектру методів пошуку роботи;
- підвищення конкурентноздатності випускників.

Наша команда:




Кар’єрне консультування:
- CV/резюме;
- автобіографія;
- профорієнтаційні тести;
- написання ділових листів;
- рекомендації для пошуку роботи;
- технології пошуку роботи.

CV або ж Сurriculum Vitae в перекладі з латині означає «хід життя». Це докладний опис всієї вашої професійної діяльності до теперішнього моменту, тому слід викладати якомога більше інформації, щоб у роботодавця була повна картина вашого професійного життя (натисни щоб переглягути детальніше).
CV або ж Сurriculum Vitae в перекладі з латині означає «хід життя». Це докладний опис всієї вашої професійної діяльності до теперішнього моменту, тому слід викладати якомога більше інформації, щоб у роботодавця була повна картина вашого професійного життя.
Слово «резюме» має французьке коріння і в перекладі означає «підбивати підсумки». Тому, резюме – це більш короткий і стислий опис вашої професійної діяльності, особливо, якщо мова йде про посаду, на яку ви претендуєте. Резюме призначене для того, щоб роботодавець зміг швидко ознайомитися з загальними відомостями про вас.
Іншими словами, CV набагато об’ємніший документ, ніж просто традиційне резюме. В ньому мають бути вказані всі ваші дипломи, свідоцтва про освіту, які ви отримали, перераховані всі організації, в яких ви працювали, і детально описані всі посади, які ви займали та обов’язки, які ви виконували. Відповідно, якщо резюме зазвичай повинно мати обсяг 1-2 сторінки, то CV досвідченого фахівця може зайняти 4-5 сторінок.
У CV не прийнято використовувати елементи виділення: жирний шрифт, курсив,тощо. У резюме ж, навпаки, рекомендується виділяти кожне досягнення на певній посаді, підкреслювати здібності, які допомогли досягти успіху на тій чи іншій роботі. Крім того, ваші місця роботи вказуються в хронологічному порядку, а не навпаки, як в резюме.
CV ще передбачає зазначення вашого досвіду викладання, публікацій, грантів та стипендій, членства в професійних асоціаціях, наявність ліцензій, нагород та сертифікатів, і іншої інформації, яка безпосередньо відноситься до обраного вами кола наукових інтересів.
Отже, CV – використовуйте, коли вимагає того безпосередньо роботодавець або коли ви претендуєте на посади у науковій, дослідницькій, академічної або медичній сферах. Резюме – у звичайному пошуку роботи. Проте, у вас мають бути складені обидва варіанти вашого життєпису.
Співбесіда – той етап життя, який у багатьох асоціюється з чимось надважким, але все не так страшно, як здається. Дійсно, важливо бути готовим до кожної своєї співбесіди, адже саме від її результатів залежить те, чи отримаєте ви місце у компанії мрії, чи ні.




Історія мого успіху