В рамках місячника психології практичним психологом Валентиною Навроцькою та соціальним педагогом Галиною Заруцькою було організовано заняття з гончарного мистецтва.

10 квітня в групі КК-26-20 представниками Міжнародної благодійної організації HIAS, майстрами з гончарства Михайлом Діденко та В’ячеславом Літвіновим, був проведений цікавий майстер-клас.

Метою заняття було ознайомити здобувачів освіти з основними видами гончарного посуду, різноманітністю форм, навчити узгоджувати декор із формою предметів, прищеплювати зацікавленість творами гончарного мистецтва, шанобливе ставлення до праці майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

      Здобувачі освіти почаклували над створенням глиняного виробу і втілили свої творчі мрії. Під час заняття фантазували, проявляли креативність і психологічно розвантажилися.

Кожен учасник отримав:

–  матеріали;

– теоретичні та практичні знання;

– готовий виріб на згадку.

 Заняття дозволило не лише отримати задоволення від процесу навчання, а й розвинути навички самовираження та спілкування з іншими людьми. А результат, зроблений власними руками, буде приємним теплим спогадом!