4 квітня для здобувачів освіти та педагогів ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» в розрізі предметного тижня природничо-математичних дисциплін був проведений відкритий виховний захід «Шлях Пілігрима». Про свій досвід проходження туристичного маршруту та місію з підтримки України розповіла Наталія Рибак, викладач спеціальних дисциплін.

Слухачами стали здобувачі освіти груп ПМ-10-20, ПМ-07-21, ОПЗ-09-21. Наталія Рибак поділилася власним досвідом та практичними навичками щодо організації та підготовки туристичного походу. Розповіла про подорож до Собору Святого Якова в Іспанії, яку здійснила в 2022 році.

Девізом зустрічі став крилатий вислів: «Мрій, плануй і дій, адже це запорука твого успішного майбутнього!» Присутні мали можливість ознайомилися з особистими речами та туристичним приладдям мандрівниці, прослухали емоційну розповідь, яка супроводжувалася презентаційними та документальними відеоматеріалами про країни та міста Європи. Учасники заходу щиро подякували Наталії Рибак за неймовірні емоції, надихнулися її прикладом щодо втіленням своїх мрій.