23 травня в рамках Всеукраїнського тижня професійно-технічної освіти відбулась онлайн-зустріч з головами учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О «Профтех – шлях до професії мрії». Вінницьку область представляла Патюк Анна, заступниця голови учнівського самоврядування ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг». Дівчина ознайомила учасників заходу з активною волонтерською діяльністю закладу освіти:

– «Марафон добрих справ» (акції «Дякуємо за захист»,  «Щедрий вівторок», «Повертайтесь живими!», «Великодній кошик»; плетіння маскувальних сіток, виготовлення протиавтомобільних їжаків, окопних свічок);

– пошиття одягу для воїнів ЗСУ;

– випічка та надання перукарських послуг для поранених, що перебувають у  Вінницькому госпіталі;

– проведення майстер-класів, святкових заходів для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та  Вінницького навчально-реабілітаційного центру “Гніздечко».

Анна поділилась особистим життєвим досвідом про перебування у Польщі, де  активно займалась волонтерською діяльністю, розповідала про Україну, про нашу мову та культуру і те, яку біду переживає український народ.